Czy warto podarować pracownikom świąteczne gadżety reklamowe? | Mugline Mugline Czy warto podarować pracownikom świąteczne gadżety reklamowe? | Mugline

Na święta ludzie obdarowują się prezentami. Jest to miły gest, który zapada długo w pamięci. Warto jest zadbać również o pracowników, aby podziękować im za pracę. Odwdzięczą się z pewnością większą pracowitością i będą zadowoleni.

Prezenty

Każdy lubi dostawać prezenty, ale dużo więcej zabawy sprawia ich zrobienie. Trzeba wybrać odpowiedni przedmiot, aby osoba obdarowywana była zadowolona. Wykorzystując gadżety reklamowe można w łatwy sposób obdarować pracowników. Są one uniwersalne i każdemu się przydadzą. Warto jest zrobić zestaw, który będzie można podarować każdemu pracownikowi.

Co wybrać?

Wiele osób zastanawia się jak to wszystko zapakować, co włożyć do środka i jak to w ogóle ma wyglądać. Na początku zawsze warto jest się zastanowić w co zapakować prezenty. Najlepszym wyborem będzie worek reklamowy lub karton owinięty papierem świątecznym. Na małym worku można nadrukować świąteczne akcenty z logiem firmy. Będzie pracownikom przypominało od kogo dostali owy prezent. W środku worka trzeba umieścić ciekawe gadżety reklamowe. Jednym z nich może być na przykład kubek termiczny. Świetnie sprawdzi się w zimowe pogody. Warto jest również postawić na dobrą herbatę i czekoladki. Wiele firm tworzy telegramy, w których życzy wesołych świąt. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie również notesów i długopisów firmowych. Na sam koniec warto dorzucić garść cukierków reklamowych. Większe firmy dorzucają również jakiś droższy prezent lub dają pracownikom premię. Dzięki niej będą mogli wydać więcej na prezenty dla bliskich osób.

Leave a Reply

Translate »